2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

GoodTimes angajeaza barman

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

DESCRIEREA POSTULUI:

Suntem în căutarea unui barman talentat și pasionat pentru a se alătura echipei GoodTimes. Căutăm o persoană cu experiență în industria ospitalității, cu abilități excelente de comunicare și un simț dezvoltat pentru serviciul clienților.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Pregătirea și servirea băuturilor cu atenție la detalii și calitate.

  • Interacționarea plăcută și profesionistă cu clienții pentru a le oferi o experiență plăcută în local.

  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.

  • Respectarea standardelor de siguranță alimentară și a politicilor locale și de securitate.

  • Asigurarea unei stocuri adecvate de băuturi și materiale de servire.

CERINȚE:

  • Experiență anterioară în calitate de barman este un avantaj.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona situatii tensionate.

  • Cunoștințe de bază despre băuturi alcoolice și non-alcoolice.

  • Atitudine pozitivă și energie.

  • Vârsta minimă pentru servirea de băuturi alcoolice, în conformitate cu legile locale.

BENEFICII:

  • Salariu competitiv .

  • Doua mese pe zi

  • Decontare transport

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Training și dezvoltare profesională continuă.

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic.

Dacă crezi că ești potrivit pentru acest rol și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne trimiți CV-ul tău .

Vom lua în considerare toate aplicațiile primite și vom contacta candidații selectați pentru interviuri.

Mulțumim pentru interesul tău și te așteptăm să te alături echipei noastre!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264528719