2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Manager Resurse Umane
Postat 17 aprilie 2024

GOLDE ORADEA Angajam Operatori productie-3800 lei brut-c. nedeterminat

Localizare

Oradea

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapte

Golde Oradea produce plafoane panoramice si parasolare pentru acestea din anul 2015.

Beneficii:

-Salar 3800 brut

-Contract de munca pe perioada nedeterminata

-Instruire la locul de munca

-Bonus de prezenta

-Bonus de performanta

-Decontare abonament OTL sau voucher pentru combustibil

-Al 13-lea salariu

-Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucrata

-Mediu de lucru FOARTE CURAT

Candidatul ideal:

-Minim 8 clase

-Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi : 8 ore/zi de Luni pana Vineri

Responsabilități:

- Asamblarea de componente auto

Prin aplicarea la acest post, candidatul isi da consimtamantul pentru prelucrarea datelor sale cu caracter personal pentru unul sau mai multe scopuri specifice.

Golde Oradea colecteaza si proceseaza date cu caracter personal, care apar in CV, in concordanta cu reglementarile GDPR, in scopul intereselor legitime urmarite de aceasta.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 188668901