2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Voiteg
Postat 12 aprilie 2024

Glissando angajeaza laborant cereale - siloz, in Voiteg, jud. Timis

Localizare

Voiteg

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Candidatul ideal:

• Studii agricole medii ( liceu agricol, biologie ) sau universitare ( facultatea de agronomie)

• Cunostinte de baza de determinare a calitatii produselor agricole si detinerea atestatului “Licenta de gradator” - constituie un avantaj;

• Abilităţi de bază calculator şi de utilizare aplicaţii MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului:

• Sondeaza, preleveaza probe si determina calitatea la receptie, livrare si stoc, in conformitatate cu standardele si reglementarile legale in vigoare;

• Stabileste analiza fizica a marfii – umiditatea, hectolitrul si corpurile straine;

• Verifica umiditatea marfurilor intrate/iesite: in/din uscator, in/din magazii sau din silozul de cereale;

• Inscrie si transmite valorile acestor determinari in machetele de raportare lunara a stocurilor;

• Urmareste executarea operatiunilor de tarare, uscare, aerare, transfer, la fiecare cantitate de produs supusa acestor miscari, cu respectarea procedurilor interne;

• Intocmeste situatiile aferente si le introduce in programul informatic de gestiune;

BENEFICII

- Salariu motivant

- Munca într-un colectiv dinamic și comunicativ

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și îndeplinești criteriile pentru această poziție,

trimite CV-ul la adresa: office(at)glissando(punct)ro, cu mentiunea "laborant siloz"

Te vom contacta pentru a stabili o primă întâlnire și pentru a ne cunoaște.

Localitate

Voiteg,

Timis

Timis, Voiteg
ID: 267458690