2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Timis
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Timisoara
Postat 10 aprilie 2024

Glissando angajeaza gestionari pentru Depozitul central din Timisoara

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

CERINȚE:

- studii medii

- experiență similară, activitate în domeniul comercial, sau pe post de gestionar

- cunoștințe privind utilizarea computerului

- experiența în manipularea motostivuitorului constituie un avantaj

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

- răspunde de recepția mărfurilor specifice depozitelor

- răspunde de păstrarea mărfurilor din depozitele încredințate

- răspunde de eliberarea mărfurilor conform documentelor prezentate

- operează documentele privind primirea și eliberarea produselor din depozit

- participă la manipularea produselor

BENEFICII

- Salariu motivant

- Munca într-un colectiv dinamic și comunicativ

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și îndeplinești criteriile pentru această poziție,

trimite CV-ul, prin e-mail, la adresa: office(at)glissando(punct)ro.

Te vom contacta pentru a stabili o primă întâlnire și pentru a ne cunoaște.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 259875001