2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

GIBA Glass - angajam operator waterjet si CNC vertical

Salariu

3 400 - 3 600 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Se lucrează în fabrică, necesită efort fizic.

Indiferent daca ai sau nu experienţă trimite CV-ul sau sună la numărul de telefon afişat!

Ai o diplomă după 2013? 10 clase/liceu/BAC/facultate? Dacă îți cauți de muncă în sectorul de producție (producție geam izolant/prelucrare sticlă), cu salariu motivant în mână, program fulltime și contract de muncă - la Giba este locul tău!

Detalii:

·         program cu un schimb L-V, 8.00-17.00;

·         post fulltime, contract de muncă;

·         salariul de la 3400lei (in mână), sau mai mult, cu posibilitate reală de mărire după câteva luni, în funcţie de abilităţile tale şi aportul adus;

Responsabilitati:

·         Pregatirea desenelor tehnice in Autocad;

·         Pregatirea pieselor de sticla pentru prelucrarea acestora;

·         Executarea pieselor de sticla pe waterjet sau CNC vertical;

·         Spalarea pieselor executate pe linie speciala de spalare/uscare;

·         Mentenanta si ingrijirea utilajului.

Cerinte:

·         Cunostinte minime de matematica;

·         Cunoasterea programului Autocad de nivel incepator reprezinta avantaj;

·         Absolvirea unei forme de invatamant de profil tehnic reprezinta un avantaj.

Va rugam sa trimiteti CV-ul aici pe OLX sau pe Whatsapp la numarul din anunt.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 254166137