2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Iasi
  6. Asistent manager si secretariat - Iasi
Postat 09 aprilie 2024

Gestionare Baza de Date si Relatii cu Clientii (entry-level)

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30271206

Suntem în căutarea unui candidat entuziast cu studii superioare finalizate, fără experiență anterioară, dar dornic să își construiască cariera în domeniul gestionării bazelor de date și relațiilor cu clienții. Dacă sunteți proaspăt absolvent și vă interesează să gestionați o bază de date cu peste 1000 de clienți, să trimiteți rapoarte și înștiințări, precum și să vă ocupați de clienți noi, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

- Trimiterea rapoartelor periodice și a înștiințărilor către clienți conform cerințelor.

- Gestionarea interacțiunilor cu clienții noi pentru a înțelege și îndeplini nevoile și intențiile acestora.

- Asigurarea unui nivel înalt de satisfacție a clienților prin furnizarea de servicii excelente.

Cerințe:

- Studii superioare finalizate 2023

- Abilități excelente de comunicare și învățare rapidă.

- Interes și dorință de a lucra în gestionarea bazelor de date și relațiilor cu clienții.

- Atitudine proactivă și dorință de a se dezvolta profesional.

- Capacitatea de a învăța și implementa rapid noțiuni noi.

Dacă sunteți pregătit să vă construiți o carieră într-un mediu dinamic și sunteți motivat să vă asumați responsabilități în gestionarea relațiilor cu clienții și a bazelor de date, vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264139259