2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Dolj
  6. Altele - Craiova
Postat 22 aprilie 2024

Gestionar si contabilitate primara

Salariu

2 800 - 3 500 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

GESTIONAR

1. Cerinte:

I. Studii medii/superioare.

II. Experienta pe o pozitie similara in domeniu de cel putin 2 ani.

III. Riguros, ordonat, axat pe controlul fizic si scriptic al stocului.

IV. Abilitati de rezolvare a situatilor neprevazute, rapiditate, promptitudine, implicare.

V. Cunostinte de operare PC/Office (Word, Excel, Outlook, etc) si experienta de lucru cu programe de gestiune.

VI. Aptitudini de a lucra cu documente, bune abilitati de comunicare, de calcul matematic.

VII. Capacitate de lucru in echipa.

VIII. Dornic/ă de a invita.

2. Responsabilitati:

I. Gestioneza stocul de marfa.

II. Participa activ la operatiunile de receptare a marfii pentru depozitul de materii prime: verifica stocul de marfa fizic cu cel scriptic, atribuie coduri fiecărui articol, preia mostre din fiecare articol primit.

III. Pregateste fisa de croit: inregistreaza consumul pentru fiecare model in parte, opereaza intrile si iesirile de marfa,

IV. Organizeaza i distribuie materia prima in functie de programarea modelelor din productie, pe fiecare sectie de productie in parte.

V. Raporteazã datele cu privire la stocurile din magazie, catre orice sef de departament.

VI. Raporteaza catre superiorul ierarhic diferentele la receptie (intre scriptic si faptic), dar si orice reclamatie privind expeditia de marfä.

VII. Efectueazã inventarul stocului de marfa.

3. Beneficii:

I. Program de lucru Luni - Vineri, 08:00 - 16:30, cu pauzã de masã, 30 minute.

II. 4 weekend-uri libere in lună.

III. Contract pe o perioadã nedeterminat.

IV. Bonusuri de performanta.

Salariul este negociabil in functie de calitati si experienta.

Transportul la locul de munca va fi decontat.

Pentru a aplica va rugam sa trimite-ti pe OLX un CV format PDF.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 267439946