2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Prahova
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Puchenii Mari
Constantin
Postat 23 aprilie 2024

Gestionar - Facturist pentru Depozit de Panouri Sandwich

Salariu

4 000 - 8 000 lei

Localizare

Puchenii Mari

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30850593

Suntem în căutarea unei persoane organizate și atente la detalii pentru a se alătura echipei noastre din depozitul de panouri sandwich Panoterm Import Export SRL, situat în Puchenii Mosneni, pe DN 1 Bucuresti – Ploiesti.

Dacă ai experienta in administrarea stocurilor și proceselor financiare, te invităm să aplici pentru poziția de Gestionar - Facturist.

Responsabilități:

• Administrarea și gestionarea stocurilor de panouri sandwich și produse conexe;

• Preluarea comenzilor de la clienți și pregătirea acestora pentru livrare sau ridicare;

• Emiterea facturilor și documentelor financiare aferente;

• Monitorizarea termenelor de plată și gestionarea corectă a tranzacțiilor financiare;

• Menținerea și actualizarea bazei de date a clienților și produselor;

• Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și logistică pentru asigurarea procesului lin al comenzilor și livrărilor;

• Răspunderea de organizarea eficientă a spațiului de stocare.

Cerințe:

• Experiență anterioară în gestionarea stocurilor, facturare sau activități similare constituie un avantaj;

• Abilități bune de organizare și atenție la detalii;

• Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului și a programelor de contabilitate/facturare;

• Abilități de comunicare și colaborare în echipă;

• Cunoștințe de limba engleză reprezintă un plus;

• Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

• Salariul net lunar: 4000 lei;

• Tichete de masa lunare: 800 lei;

• Bonusuri lunare, in functie de realizari;

• Tichete de vacanta;

• Bonus de sarbatori.

Cautam persoane echilibrate si cu apetit conflictual redus in cadrul relatiilor colegiale.

Program: Luni-Vineri 08:00 - 16:30 (liber in zilele de sarbatori legale)

           Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin e-mail la adresa office at panoterm.ro sau pe WhatsApp O77I 68O 989.

Localitate

Puchenii Mari,

Prahova

Prahova, Puchenii Mari
ID: 266863764