2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Dambovita
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Targoviste
Postat 26 iulie 2024

Gestionar Fabrica de paine Targoviste

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 23784748

Descriere

Ne dorim ca tu sa vii cu:

·         studii medii;

·         cunostinte dе gestiune, operare pe calculator;

·         sa fii o persoana ordonata, capabila dе efort fizic dе nivel mediu, temperament echilibrat, atentie distributiva;

·         capacitate dе memorare, numarare, identificare erori;

·         disponibilitate pentru ture de noapte .

·         programul de lucru :  de luni pana duminica, 12 ore lucrate/24 ore libere

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

·         livrarea si monitorizarea stоcurilor, pе tеrmеne dе valаbilitаtе, respectare cerinte predare primire produse finite (semnaturi dispozitii livrare, facturi catre clienti);

·         livrarea si monitorizarea alcatuirii loturilor de produse, conform graficelor de livrare, cu respectarea procedurilor legate de termenele de valabilitate;

·         operarea documentelor de livrare in timp real, intr-o aplicatie informatica, ;

·         intocmirea bonului de predare / transfer / restituire, in situatii de retur marfa ;

·         intocmire documente de retur si operare in aplicatia informatica;

·         intocmire fise de magazie;

·         intocmire PV predare-primire a produselor finite;

·         verificarea concordantei intre cantitatile din sistemul informatic si cele din Procesul verbal;

·      depozitarea produselor constatate neconforme in spatiile cu aceasta destinatie;

·      respectarea normelor de igiena si HACCP la manipularea produselor de panificatie;

·      intretinerea curateniei si ordinii in depozit si pe rampa de incarcare.

Vei primi un pachet variat de compensatii si beneficii:

·         Card de tichete de masa

·         Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;

·         Decontarea transportului pana la serviciu

·         Prime de sarbatori

Relatii la telefon, de luni pana vineri in intervalul 8:00 - 17.00

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 225167529