2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bacau
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Bacau
Postat 16 aprilie 2024

Gestionar Depozit - Recepție Marfă

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

IDEAL FEROLUC SRL, lider în domeniul comercializării de accesorii funcționale și decorative pentru mobilier, tapiterie, dulgherie și tâmplărie, își mărește echipa! Dacă ești în căutarea unei oportunități într-un mediu dinamic și vrei să contribui activ la succesul companiei, poziția de Gestionar Depozit - Recepție Marfă poate fi potrivită pentru tine.

Ce îți oferim?

  • Un contract de muncă pe perioadă nedeterminată, pentru a avea stabilitate;

  • Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi, pentru că știm cât de importantă este pauza de prânz;

  • Decontarea transportului pentru cei din afara localității (maxim 250 lei), pentru că distanța nu ar trebui să fie un obstacol;

  • Program de lucru de luni până vineri, de la 08:00 la 17:00, cu o oră de pauză, respectând echilibrul între viața profesională și cea personală;

  • Prime de sărbători, pentru că apreciem dedicarea ta.

Responsabilitățile tale:

  • Să receptionezi marfa conform procedurilor specifice, atât calitativ, cât și cantitativ, bazându-te pe documentele de livrare;

  • Să asiguri că marfa receptionată este depozitată corect și în concordanță cu standardele noastre;

  • Să planifici și să organizezi activitățile din zona de recepție marfă, răspunzând pentru eficiența acesteia;

  • Să contribui la realizarea inventarului periodic al produselor și să optimizezi spațiul de depozitare;

  • Să menții ordinea și curățenia în spațiul de lucru alocat.

Ce căutăm în candidatul ideal?

  • Studii medii completate;

  • Experiență anterioară într-un rol similar, preferabil în depozit;

  • Atenție deosebită la detalii, punctualitate și responsabilitate;

  • Capacitatea de a învăța rapid și de a te adapta noilor provocări;

  • Dorința de a face parte dintr-o echipă dinamică și orientată către excelență.

Despre noi: La IDEAL FEROLUC SRL, ne mândrim cu o istorie bogată în furnizarea de soluții de calitate superioară pentru industria de mobilier și tâmplărie. Situați în Bacău, pe str. Ștefan cel Mare Nr. 28, vis-a-vis de fostul sediu FAN CURIER, ne extindem continuu pentru a răspunde cererilor pieței și pentru a oferi cele mai bune servicii clienților noștri.

Dacă te regăsești în descriere și ești gata să te alături echipei noastre, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa de e-mail specificată în anunț. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Alătură-te echipei IDEAL FEROLUC SRL și contribuie la succesul nostru comun!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 239864207