2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Cluj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Cluj-Napoca
Postat 29 aprilie 2024

Gestionar Depozit produse alimentare

Salariu

3 800 - 4 200 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 4045390

NASTICOM IMPEX SRL - firma de distributie produse alimentare si bauturi cu o vechime de 30 ani in domeniu, cu un portofoliu bogat format din importanti producatori care o situeaza printre principalii furnizori de produse alimentare si bauturi pentru clientii de horeca si retail din judetul Cluj.

Daca vrei un loc de munca stabil, alatura-te echipei noastre! Cautam gestionar depozit.

Ne dorim sa vii cu :

  • studii medii sau superioare

  • experienta anterioara de minim 2 ani

  • abilitati de comunicare, organizare

Responsabilitati:

  • desfasoara activitatile de gestiune din cadrul depozitului : receptie, intrari/iesiri stocuri, livrare, retururi

  • participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii

  • se asigura de buna gestionare a spatiuliui destinat depozitului cat si a curateniei

  • participa la efectuarea inventarelor

  • se asigura de calitatea produselor depozitate si verifica periodic termenele de valabilitate

Oferim :

  • salar fix + tichete de masa

  • prime de sarbatori si bonusuri in fuctie de realizari

  • decont transport

Asteptam cv-ul tau in aplicatie sau ne poti lasa un mesaj cu datele tale si te contactam noi.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 209461212