Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
electricon
Postat 26 septembrie 2024

Gestionar/Operator depozit , magazin electrice

Salariu

600 - 900 €

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Salut, ne dezvoltăm echipa și căutăm o persoană serioasă, cu bune abilități de organizare și atenție la detalii. Suntem o echipă tânără, dinamică, sociabilă si Pozitivă in gândire,aspect pe care dorim să-l transimtem si celor din jur.

Dacă ești o persoană care dorește să se dezvolte permanent si curioasă , aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine

Gestionar/Operator magazin materiale electrice la punctul de lucru din Tg Mures

Căutăm o persoană motivată și organizată care să se alăture echipei ELECTRICON ca Gestionar. În calitate de Gestionar, vei juca un rol crucial în sprijinirea operațiunilor și managementului companiei noastre. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru cineva care caută să facă următorul pas în carieră și să câștige experiență valoroasă într-un mediu dinamic și modern.

Sunteti o persoana cu abilitati bune de organizare si coordonare? S-ar putea sa fiti noul nostru Manager Depozit!

Responsabilitati:

- Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă;

- Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în depozitul firmei;

- Efectuează documentele justificative legate de stocuri;

- Participă activ la operațiunile de pregatire comenzi ;

- Oferă informații despre stocuri departamentelor firmei;

- Predă marfa către client conform documentelor emise

-Proceseaza comenzi

- Ambalează și securizează marfa în vederea livrării;

- Asigura ordinea in depozit;

- Organizeaza marfa in depozit;

- Respectarea programelor de livrare;

- Intocmirea actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit;

- Mentinerea standardelor de sanatate si securitate, igiena in spatiul de lucru;

- Supravegherea inventarierii marfii din depozit;

Cerinte:

  •  Atitudine pozitivă

  •  Experienta in gestionare depozit/magazin

  •  Cunostiinte operare PC si sisteme de gestiune stocuri;

  •  Abilitati de munca in echipa;

  •  Integritate, seriozitate si implicare;

  •  Persoană responsabilă, ordonată, corectă;

  •  Bune abilități de comunicare și relaționare.

Dacă ești o persoană motivată, cu o pasiune pentru leadership, cu o atitudine de intraprenor și cu dorința de a contribui la succesul unei companii în creștere, ne-ar plăcea să ne contactezi. Alătură-te echipei ELECTRICON ca să creștem impreună.

Beneficii:

Cine face parte din echipa noastra,are urmatoarele oportunități:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și într-o echipă entuziastă;

  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul vânzărilor online și al produselor electrice;

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;

  • Mediu de lucru plăcut și stimulant.

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;

Program de lucru : Luni - Vineri 8-16

Te asteptăm cu drag in echipă, dacă rezonezi cu noi !

Persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 270774867