2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Poiana Brasov
Postat 16 mai 2024

Gestionar depozit

Localizare

Poiana Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO15530765

Descriere

Responsabilitati cheie:

  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa - depozit consumabile, minibar

  • Intocmeste necesarul de marfuri prin comenzi

  • Opereaza in stoc intrarile, iesirile si transferurile de marfa

  • Efectueaza inventarul stocului de marfa

  • Participa activ la operatiunile de incarcare/ descarcare a marfii

  • Distribuie stocul de consumabile si produse minibar către oficile din cadrul hotelului

Cerinte:

  • Cunostinte operare PC obligatoriu

  • Experienta ca si gestionar depozit

  • Aptitudini de calcul, de a lucra cu documente

  • Rezistenta la efort fizic

Beneficii:

  • Oferim un pachet salarial de 3000 de lei net și bonuri de masă de 35 ron/ zi lucratoare

  • Decontarea transportului (80 ron - abonament RATBV)

Localitate

Poiana Brasov,

Brasov

Brasov, Poiana Brasov
ID: 270334000