2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bihor
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Les
Postat 11 aprilie 2024

Gestionar depozit

Salariu

4 000 - 4 200 lei

Localizare

Les

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30885370

Descriere

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in gestiune si activitatea din depozit, de preferat la o firma de productie.

Bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune Abilități excelente de organizare și atenție la detalii

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a pachetului MS Office. Experienta anterioara in operarea in programe de gestiune / contabilitate;

Descrierea jobului

Recepționarea, verificarea și înregistrarea mărfurilor primite în depozit;

Gestionarea și organizarea eficientă a stocurilor;

Pregătirea comenzilor și asigurarea livrării acestora în timp util;

Monitorizarea și actualizarea înregistrărilor în sistemul intern.

Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura fluxul eficient al mărfurilor

Participarea la inventare și raportarea rezultatelor

Suntem o firmă de producție ascensoare în plină expansiune, cu sediul in Nojorid.

Asiguram conditii de lucru moderne, salariu motivant cu posibilitatea renegocierii in functie de implicare si performante si decontam contravaloarea transportului.

Localitate

Les,

Bihor

Bihor, Les
ID: 268529291