2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Afumati
Patricia
Postat 28 aprilie 2024

Gestionar Depozit

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Pentru depozitul din Afumati, Lactalis Logistic este in cautarea unui nou coleg pentru rolul de Gestionar Depozit care va avea ca principale responsabilitati: stocarea marfii in depozit, preluarea si predarea retururilor de produse si ambalaje

Responsabilități:

  • Preluare stoc de la schimbul precedent;

  • Stocarea marfii in depozit;

  • Preluarea si predarea retururilor de produse si ambalaje;

  • Efectuarea stocului faptic la sfarsitul schimbului si confuntarea cu cel scriptic (inventar saptamanal);

  • Urmarirea asigurarii temperaturii corespunzatoare in depozitul frigorific;

  • Emiterea notelor de receptie pentru produse finite si paleti;

  • Pregatirea marfii conform documentelor sau indicatiilor coordonatorului de depozit  si verificarea termenelor de valabilitate la produsele care se livreaza.

Profil candidat:

  • Absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat/scoala profesionala;

  • Utilizare Microsoft Excel (mediu) si outlook (email);

  • Experienta in domeniu - minim 1 an;

  • Atentie la detalii;

  • Disponibilitate pentru a lucra in schimburi(de zi si de noapte)

  • Disponibilitate pentru a lucra in conditii de depozit cu temperatura controlata (2 – 4 grade)

Program: se lucreaza in schimburi de 12/24, in intervalul 07:00-19:00, 19:00-07:00 (inclusiv weekend-uri, conform rotatiei turelor).

Transport asigurat pe 3 rute: 2 din Bucuresti, de la Obor, metrou Costin Georgian si 1 din jud Ialomita: Rovine -> Reviga - > Cocora - > Grindu -> Valea Macrisului -> Garbovi -> Urziceni - > Cosereni -> Sindrilita -> Afumati

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 262495175