2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Ilfov
  7. Gestionari depozit si coordonatori - Buftea
Postat 26 aprilie 2024

Gestionar Depozit

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Ilfov, Buftea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Suntem in cautare de 2 gestionari de depozit.

Responsabilitati:

  • intocmirea și controlul tuturor actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit

  • verificarea stocurilor existente în depozit și în spațiile anexe

  • inregistrarea computerizată a tuturor mișcărilor de stoc

  • aplicarea procedurilor interne de gestiune

  • depozitarea în condiții optime a mărfurilor din gestiune

  • respectarea programelor de livrare

  • indeplineste corect atributiile postului

  • respecta regulamentul de ordine interioara

Cerinte si aptitudini:

  • experienta pe un post similar poate reprezenta un avantaj

  • responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine

Ce iti oferim:

  • Salariu atractiv competitiv

  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale

  • Echipa tanara, dinamica, competitiva

  • Job full time pe perioada nedeteriminata

Unde?

  • Sediul si depozitul nostru se află pe Bulevardul Mihai Eminescu, Buftea, Ilfov.

    Fostul depozit OZR - către Gara Buftea.

    Pentru mai multe informatii va asteptam la noi.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Buftea
ID: 243617495