2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Suceava
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Moara
Postat 22 aprilie 2024

Gestionar Coca Cola Heineken Suceava

Salariu

4 000 - 4 400 lei

Localizare

Moara

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Cautam o persoana dinamica, transparenta, motivata si care sa fie proactiva pentru a ne atinge rezultatele dorite.

Locatia depozitului: loc. Moara, str. Universitatii nr.1C, Suceava

Candidatul ideal

-minim studii medii

-domiciliul in Suceava sau limitrof

-disponibilitate de a lucra in schimburi

-Atentie distributiva si concentrare buna, spirit de observatie, memorie cifrica si vizuala, bune abilitati de calcul numeric

-Bune abilitati de comunicare, aptitudinea de a lucra cu oamenii si cu documente, spirit de echipa, corectitudinea si simtul responsabilitatii

-Disciplina in munca, capacitate de a efectua corect masuratori asupra marfurilor

-atestat de motostivuitorist

Responsabilitati

-Verificare, alocare si prioritizare comenzi;

-Coordonare si oferire de suport echipei din subordine;

- Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate;

- Inregistrarea in gestiunea depozitului a produselor receptionate, verificarea documentelor de insotire a marfurilor si intocmirea notelor de intrare-receptie;

- Verificarea stocului de marfa si mentinerea evidentei marfurilor depozitate (FEFO)

Beneficii

  • salariu in totalitate pe cartea de munca + bonuri de masa

  • posibilitate de crestere sustenabila a salariului in functie de rezultate

Localitate

Moara,

Suceava

Suceava, Moara
ID: 269350754