2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

General Survey Inspection angajeaza OPERATOR DATE

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Denumire post: OPERATOR DATE

PROFILUL CANDITATULUI:

  Persoana dinamica si ambitioasa

  Atent(a) la detalii, responsabil(a), ordonat(a)

  Bune abilitati de organizare si comunicare

  Bune abilitati de operare PC

  Studii medii sau superioare

  Cunoasterea limbii engleze scris, vorbit

  Cunoasterea limbii turce reprezintă un avantaj

RESPONSABILITATILE POSTULUI:

Mentinerea unei bune legaturi cu clienții

  Mentinerea unei bune legaturi cu angajatii societatii

  Limba engleza – nivel mediu si avansat

  Bune abilitati de utilizare a PC-ului - Microsoft Office (Word, Excell, Outlook)

  Emiterea facturilor catre clienti

  Mentinerea stocurilor de marfa

  Intocmirea rapoartelor, a certificatelor si transmiterea lor catre clienti

  Intocmirea comenzilor de lucru si predarea acestora catre departamentul laborator

  Completarea pontajului zilnic

BENEFICII:

  Contract individual de munca – perioada nedeterminata

  Salariu atractiv

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268872038