2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dolj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Craiova
Postat 29 aprilie 2024

Gelateria Allto Passione angajeaza vanzator inghetata artizanala

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 43665296

Gelateria ALLTO PASSIONE angajeaza VANZATOR INGHETATA ARTIZANALA in CRAIOVA.

Allto Passione este o firma mica , la inceput de drum, infiintata din pasiune si dorinta de a aduce si in orasul nostru adevarata inghetata artizanala, atutentica, naturala.Si pentru ca vrem sa facem acest lucru bine si bun si vrem sa se afle peste mari si tari, vino in echipa noastra pentru a atinge impreuna aceste obiective.

Descrierea jobului

Ce vei face? -vei prezenta intr-un mod atractiv produsele companiei

-vei invata zi de zi despre placerea pe care inghetata buna si de calitate o poate oferi celor din jur

-vei construi si dezvolta relatii de incredere cu clientii

-iti vei insusi si aplica politica de vanzare a companiei

Noi iti vom oferi:

-mediu de lucru placut alaturi de oameni tineri , onesti si deschisi

-program flexibil

-salariu atractiv

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269053944