2. Locuri de munca
  3. Relatii clienti
  4. Call Center - Limbi straine
  5. Call Center - Limbi straine - Bucuresti - Ilfov
  6. Call Center - Limbi straine - Bucuresti
  7. Call Center - Limbi straine - Sectorul 1
Postat 22 mai 2024

Game Presenter - Vorbitor de Italiana/Germana/Suedeza

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureLimba: Engleză, Germana, Italiană, Altele

Descriere

Rol Prezentator și de jocuri online

Locatie : Bucuresti

RESPONSABILITĂȚI:

  • Să fii „fața” companiei, oferind cunoștințe de expert și o calitate superioară a jocurilor.

  • Să reprezinți și să menții brandul companiei, respectând în mod constant politica de prezentare și îngrijire a companiei.

  • Să prezinți toate jocurile într-o manieră profesională, demonstrând abilități excepționale de prezentare în conformitate cu așteptările de performanță ale companiei.

  • Abilitatea de a angaja jucătorii.

  • Să menții un nivel profesional de competență tehnică în toate jocurile, fiind conștient de performanța ta în orice moment și asigurând conformitatea cu ghidurile de brand ale companiei.

  • Să ai un rol activ în planul de îmbunătățire continuă al companiei pentru a atinge obiectivele de creștere viitoare în cadrul companiei.

CERINȚE:

  • Nivel nativ/fluent de Engleza + una dintre limbile Italiana/Germana/Suedeza (nivel avansat)

  • Abilități excepționale de prezentare.

  • O atitudine entuziastă și pozitivă cu o personalitate deschisă.

  • Trebuie să poți menține un nivel ridicat de energie pe durata jocurilor care necesită o performanță mai animată.

  • Flexibilitate în ceea ce privește orele de lucru și abilitatea de a te angaja la un program de servicii 24/7.

  • Trebuie să fii de încredere și să ai o evidență bună a prezenței și punctualității.

  • Atenția la detalii și abilități excelente de relaționare cu oamenii sunt esențiale, deoarece acesta este un rol cu interacțiune directă cu clienții.

  • Trebuie să demonstrezi abilitatea de a gândi rapid și de a rămâne calm sub presiune, menținând în același timp precizia, disciplina și discreția.

BENEFICII:

  • Pachet de remunerare excelent bazat pe experiență, abilități și performanță.

  • Fă parte dintr-o echipă internațională dinamică, cu o atmosferă pozitivă și prietenoasă.

  • Ghidare și instrumente pentru a-ți atinge potențialul maxim.

  • Instruire plătită.

  • Bonusuri de performanță.

  • Asigurare de sănătate privată.

  • Serviciu gratuit de taxi pentru schimburile de noapte, de la și către studio.

  • Abonament gratuit la sala de sport.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270600503