2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Cluj
  6. Asistent manager si secretariat - Cluj-Napoca
Postat Azi la 09:27

Funcționar administrativ / Responsabil protectia muncii (SSM-PSI)

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO32649775

SSM PSI PREVENT este in cautarea unui  nou membru pentru ocuparea postului de Funcționar administrativ / Responsabil pe linie de Securitate si Sanatate in Munca si Situatii de Urgenta. Postul disponibil se pretează persoanelor de sex masculin. Suntem o companie care pune pret pe relatia cu angajatii si care investeste periodic in formarea si trainingul acestora. Cautam persoane chiar si fara experienta in domeniu dar care sunt motivate si isi doresc sa evolueze in cadrul companiei noastre.

Candidatul ideal:

- studii medii/universitare;

- persoana prezentabila, practica si atenta la detalii;

- cunostinte bune / foarte bune de operare Pc (word, excel,

internet);

- bune abilități interpersonale și dе comunicare;

- bun organizator, automotivat si proactiv;

- corectitudine, seriozitate;

- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului:

Efectueaza deplasari la sediul clientiilor pentru:

 - efectuarea instructajelor periodice pe linie de SSM si

PSI;

- predarea si preluarea documentelor;

- efectuarea auditurilor periodice;

- preluarea si predarea diverselor echipamentele pe linie de PSI;

-deplasari la sediul institutiilor ITM/ISU pentru predarea si

preluarea documentelor;

- redactarea documentelor specifice domeniului de activitate al societatii. Inregistreaza, administreaza si gestioneaza documentele societatii din aria sa de responsabilitate.

Mentine relatii functionale de colaborare cu toti clientii, furnizorii, partenerii si cu toti colegii din toate departamentele firmei.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv

-Cresteri salariale periodice in functie de evoulutia

candidatului

-Telefon + Masina de firma

Va rugam sa anexati CV-ul

dumneavoastra printr-un mesaj pe platforma OLX.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268786092