2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Cluj
  6. Asistent manager si secretariat - Turda
Postat 28 aprilie 2024

Functionar administrativ

Localizare

Turda

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO32649775

SSM PSI PREVENT ( preventwork.ro ) este in cautarea unui nou membru pentru ocuparea postului de Functionar administrativ - locație TURDA. Suntem o companie care pune pret pe relatia cu angajatii si care investeste periodic in formarea acestora. Cautam o persoana care este motivata si isi doreste sa evolueze in cadrul companiei noastre. Nu este necesara experienta in domeniu.

Candidatul ideal:

- studii medii/superioare

- persoana prezentabila, practica si atenta la detalii;

- cunostinte operare Pc (word, excel, internet);

- bune abilități interpersonale și dе comunicare;

- bun organizator, automotivat si proactiv;

- corectitudine, seriozitate.

Descrierea jobului:

Redactarea documentelor specifice domeniului de activitate al societatii.

Inregistrarea, administrarea si gestionarea documentelor societatii din aria sa de responsabilitate.

Mentinerea unor relatii functionale de colaborare cu toti clientii, furnizorii, partenerii si colegii din toate departamentele firmei.

Realizarea sarcinilor administrative.

Verificarea corectitudinii documentelor.

Program:

8 ore pe zi, astfel:

 - Luni-Vineri: 08:00-16:00;

 - Sămbăta și Duminica: Liber + zilele nationale libere.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv

- Mediu placut de lucru

- Bonusuri anuale de performanta

Va rugam sa anexati CV-ul dumneavoastra printr-un mesaj pe

platforma OLX.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 269049240