2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Prahova
  5. IT - Telecomunicatii - Ploiesti
Postat 22 mai 2024

Fullstack Developer

Salariu

1 000 - 3 000 €

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 38611931

Despre noi:Cadima YOU SEE este o companie dinamică și inovatoare . Suntem dedicați să oferim soluții de top clienților noștri și căutăm un Dezvoltator Web talentat pentru a se alătura echipei noastre în creștere. Dacă ești pasionat de dezvoltarea web și îndeplinești calificările de mai jos, ne-ar plăcea să auzim de la tine.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor web folosind Laravel 8.

  • Utilizarea jQuery pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului și interactivitatea.

  • Implementarea și gestionarea controlului versiunilor folosind Git.

  • Integrarea și gestionarea DataTables pentru gestionarea și afișarea datelor.

  • Dezvoltarea și întreținerea integrărilor cu AWS, Stripe, PHPExcel și aderarea la standardele PSR-4.

  • Colaborarea cu echipele multifuncționale pentru a defini, proiecta și livra noi funcționalități.

  • Identificarea și rezolvarea problemelor aplicațiilor pentru a asigura performanțe optime.

  • Menținerea la curent cu tehnologiile emergente și tendințele din industrie.

Calificări:

  • Experiență dovedită ca Dezvoltator Web cu un portofoliu puternic de proiecte anterioare.

  • Competență în cadrul Laravel 8.

  • Înțelegere solidă a jQuery și a aplicațiilor sale în dezvoltarea web.

  • Experiență cu sistemele de control al versiunilor, în special Git.

  • Familiaritate cu DataTables și implementarea acestuia în proiecte.

  • Experiență practică cu serviciile AWS, gateway-ul de plată Stripe, PHPExcel și standardele PSR-4.

  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra independent, precum și în echipă.

  • Abilități excelente de comunicare și interpersonale.

Abilități preferate:

  • Experiență cu alte cadre și biblioteci PHP.

  • Cunoștințe despre cadre front-end precum Vue.js sau React.

  • Familiaritate cu pipeline-urile CI/CD și practicile DevOps.

  • Înțelegerea principiilor și celor mai bune practici UI/UX.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii.

  • Ore de lucru flexibile și opțiuni de lucru remote.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere.

  • Un mediu de lucru colaborativ și de sprijin.

Cum să aplici: Te rugăm să trimiți CV-ul tău, pentru această poziție

Termen limită pentru aplicații: 22.06.2024

Cadima YOU SEE este un angajator care oferă șanse egale. Celebrăm diversitatea și suntem dedicați să creăm un mediu inclusiv pentru toți angajații.

Așteptăm cu nerăbdare să îți revizuim aplicația!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270574948