2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Galati
  6. Personal Fast Food - Galati
Postat 22 aprilie 2024

FRYDAY angajeaza Casier / Personal Fast Food!

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Te asteptam in ECHIPA NOASTRA!

Cautam CASIER / ZONA SERVICE!

Program Full Time8h/zi

Locatie: FRYDAY – Galati!

Rol: se asigura in permanenta ca sunt respectate standardele de calitate, ospitalitate in servirea clientilor si curatenie

Responsabilitati:

-  preluarea comenzilor si incasarea platilor (cash, card) pentru produsele oferite clientilor;

- Interactiunea cu clientii oferindu-le produse de cea mai buna calitate;

Candidatul ideal:

- Esti o persoana careia ii place sa fie parte dintr-o echipa vesela si ai intotdeauna o atitudine pozitiva

- Stii cat este de important sa oferi un serviciu de calitate de fiecare data cand interactionezi cu clientii

- Ai abilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru cu volum ridicat de activitate;

- Persoana responsabila, care sa inspire si sa ii motiveze pe ceilalti membrii ai echipei.

Oferim:

       • Pachet salarial de pana la 4000 ron net/luna (suma compusa din salariu fix, tichete de masa, sporuri si alte bonusuri);

       • Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 1 an, 2 ani

       • Ai 21 de zile de concediu de odihna si beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale;

       • Pregatire profesionala alaturi de colegi cu o vasta experienta in domeniu;

       • Contract de munca pe perioada nedeterminata ;

       • Bonusuri de performanta conform politicilor interne;

       • Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru ;

       • Flexibilitate – iti poti organiza programul de lucru in ture de zi si in ture de weekend, in functie de nevoile        tale si de programul restaurantului;

Incepe o cariera de succes in cel mai nou brand din Romania si unicul care:

Prajim pe bune in ulei de alune !

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 269060068