2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Cluj
  6. Personal receptie si administratie - Cluj-Napoca
Postat 27 mai 2024

Front desk receptionist

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 46649619

Descriere

Vrei un job la care să mergi cu drag?

• Se lucrează 5 zile pe săptămână / 2 zile liber

• Îți oferim posibilitatea să îți negociezi salariul, dar și să îl crești, în funcție de competențele avute

• Nu este necesară experiența pentru că te vom învăța noi

• Vei lucra cu o echipă ambițioasă, focusată pe evoluție și iubitoare

de artă

Citește până la final și hai la interviu! De ce să aplici la noi?

• Suntem un salon modern și profesional, cu o vechime de 9 ani în domeniu iar dacă intri în Să îți folosești abilitățile de comunicare și negociere;

• Să ai o atitudine pozitivă și spirit de echipă;

• Nivel mediu de engleză;

• Seriozitate, punctualitatea și flexibilitate. Câteva dintre responsabilități sunt:

• Vei întâmpina clienții și vei menține activă grija față de clienți!

• Vei prelua apelurile și vei programa clienții (tatuaje, piercing-uri) ;

• Vei încasa serviciile făcute;

• Îți vei ajuta pe cei din echipa cu sarcinile zilnic.

* NU angajăm studenți, programul salonului nostru este de Marti până Sâmbătă de la ora 10:00 la ora 18:00, nu o sa te poți descurca cu facultatea

Deținerea unui permis auto reprezintă un avantaj

Dacă ai ajuns până aici:

• trimite CV-ul tău cu o poză atașată, pe WhatsApp la numărul de telefon 07********90

• înainte să luăm o decizie, o să te chemăm la un interviu, dorim să te cunoaștem. O să iți dăm toate detalile necesare despre jobul oferit Te așteptăm în FAMILIA MANNEQUIN !echipa noastră vei vedea cât de ambițioși suntem ;

• Ne focusăm pe evoluție;

• Îți oferim posibilitatea să îți negociezi salariul, dar și să îl crești;

• Vei lucra cu o echipă tânără care realizează tatuaje și piercing-uri;

• Nu este necesară experiența pentru că te vom învăța noi. Ce așteptări avem de la tine?

• Să îți folosești abilitățile de comunicare și negociere;

• Seriozitate, punctualitatea și flexibilitate.

Câteva dintre responsabilități sunt:

• înainte să luăm o decizie, o să te chemăm la un interviu, dorim să te cunoaștem. O să iți dăm toate detalile necesare despre jobul oferit Te așteptăm în FAMILIA MANNEQUIN !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267783027