2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Constanta
  6. Muncitori constructii - Constanta
Postat 23 mai 2024

Frigotehnist/Montator aparate aer conditionat

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

CLIMATICO este o companie care are ca obiect de activitate lucrările de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat și se ocupă atât cu proiectarea, comercializarea și instalarea sistemelor de aer condiționat, încălzire și ventilație pentru locuințe și spații industriale, mentenanța periodică a acestora, asigurarea garanției echipamentelor distribuitecât și service-ul în perioada post-garanție.

CLIMATICO este lider pe piața din România care are ca obiect comercializarea echipamentelor de climatizare.

DESCRIEREA POSTULUI

  • Preluarea produselor din depozitul companiei

  • Livrarea produselor la locația de instalare

  • Instalarea lor și punerea în funcțiune

  • Efectuarea lucărilor de mentenanță preventivă și corectivă

  • Întocmirea documentelor necesare conform procedurilor interne

CERINTE

  • Experienta in instalarea aparatelor de aer conditionat

  • Persoana organizată

  • Spirit de echipă

  • Abilitati de comunicare, relationare si orientare catre client

  • Permis de conducere categoria B constituie avantaj

  • Abilități de constatare a defectelor și efectuarea lucrărilor de service pentru echipamentele de climatizare constituie avantaj

CARE SUNT BENEFICIILE

  • Salariu motivant

  • Bonusuri pentru activitate, prime anuale și de sărbători

  • Card pentru tichete de masă/ tichete cadou

  • Abonament medical la o clinică privată

  • Echipamente de lucru profesionale

  • Posibilitatea de a participa la cursuri tehnice de specialitate

  • Echipa de profesioniști și un mediu de lucru prietenos

  • Punctul de lucru este situat în zona Gării de Est- Baicului;

  • Contractul de muncă este este full-time, fiind încheiat pe perioadă nedeterminată.

Te așteptăm în echipa Climatico!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 262746703