2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Caras-Severin
  5. Alte locuri de munca - Bocsa
Postat 26 aprilie 2024

Frigotehnist - Abator

Localizare

Bocsa

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO 5182310

Descriere

Locație: Abator păsări Bocșa

Cerințe:

  • Studii: minim şcoala profesională / liceu de profil;

  • Instruire şi calificare în specialitatea de frigotehnist;

  • Capacitate bună de coordonare a mişcărilor;

  • Promptitudine în rezolvarea situaţiilor ce se ivesc;

  • Spirit de echipă, seriozitate și punctualitate în rezolvarea problemelor.

Atribuții funcționale:

  • Urmăreşte starea tehnică şi asigură funcţionarea echipamentelor frigorifice;

  • Cunoaşte specificaţiile tehnice de funcţionare a tuturor instalaţiilor din centrala de frig;

  • Execută operaţii de întreţinere la instalaţiile frigorifice;

  • Anunţă imediat disfuncţionalitățile tehnice;

  • Participă la intervenţiile de întreţinere curentă a echipamentelor tehnice;

  • Participă la montarea și punerea în funcţiune a echipamentelor noi;

  • Înregistreză și întocmește rapoarte;

  • Se perfecționează continuu.

Oferta (salariu & beneficii):

  • Salariu motivant şi pachet de beneficii stimulant;

  • Condiţii deosebite de desfăşurare a activităţii și stabilitate profesională;

  • Formare și instruire profesională permanentă;

  • Transportul la/de la punctul de lucru din/la localitățile limitrofe.

Telefon: 07********24/ 07********02/ 0258.814.466

Localitate

Bocsa,

Caras-Severin

Caras-Severin, Bocsa
ID: 261619609