2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 03 mai 2024

Foto/Video mașini, Recepționistă, Vânzător Consultant Parc Auto

Salariu

5 000 - 15 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

În acest anunț vei regăsi 3 posturi pentru Angajare: Persoană care să se ocupe de poze/ video la mașini / Vanzător Consultant Automobile / Recepționistă Parc Auto

1. Parcul Boss Auto caută o persoană talentată și pasionată de fotografie și videografie pentru a se alătura echipei noastre în calitate de fotograf și videograf auto.

Responsabilități:

- Fotografierea și filmarea tuturor mașinilor disponibile în parcul auto

- Realizarea prezentărilor video detaliate pentru fiecare mașină

- Editarea imaginilor și filmărilor pentru a asigura calitatea și profesionalismul

Cerințe:

- Experiență anterioară în fotografie și videografie

- Abilități creative pentru capturarea și editarea imaginilor și filmărilor

2. Anunț de angajare: Fată pentru Departamentul de Vânzări

Suntem în căutarea unei fete dinamice și comunicative pentru a se alătura echipei noastre în departamentul de vânzări în parcul Boss Auto.

- Vânzarea produselor și serviciilor companiei

- Convingerea clienților, să achiziționeze mașinile din parc

- Răspuns rapid și eficient la mesaje și apeluri

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau într-un rol similar

- Abilități excelente de comunicare și persuasiune

- Capacitatea de a fi receptivă și empatică în interacțiunea cu clienții

- Capacitatea de a lucra sub presiune și de a atinge obiectivele de vânzări

3. Recepționistă Parc Auto

Suntem în căutarea unei fete dinamice pentru a se alătura echipei noastre în calitate de recepționistă în parcul Boss Auto.

- Gestionarea și actualizarea informațiilor despre mașini pe site-ul parcului auto

- Intocmirea contractelor și documentelor necesare

- Lucrul eficient cu Microsoft Excel pentru organizarea datelor

Cerințe:

- Abilități de IT pentru a putea opera pe platforme online

- Experiență anterioară în lucrul cu Excel

- Capacitatea de a fi organizată și atentă la detalii

- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

Dacă ești dornic să contribui la promovarea mașinilor din parcul auto, te invităm să ne contactezi pentru detalii: +40**********90

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269478869