2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bihor
  6. Personal medical - Chisirid
Postat 04 aprilie 2024

Fogorvosi aszisztenst keresek/Angajez asistent medicină dentară Oradea

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Chisirid

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiCUI / CIF: U01577

HU: Álláslehetőség: Fogorvosi asszisztenst keresek a Pásztaident Nagyvárad -i fogorvosi magánrendelőbe

Elhivatott és odaadó fogorvosi asszisztenst keresek Nagyvárad-i fogorvosi magánrendelőbe. Olyan kollégát keresek, aki figyelmes, precíz, szorgalmas, páciensközpontú, valamint hozzájárul a páciensek elégedettségéhez .

Feladatok:

- Fogorvos segítése a fogászati kezeléseknél;

- Orvosi eszközök és berendezések karbantartása és előkészítése;

- Biztonságos és tiszta környezet biztosítása a rendelőben;

- Páciensek dokumentációjának pontos és naprakész vezetése

- Hatékony és udvarias kommunikáció a páciensekkel;

- Anyagbeszerzés

Követelmények:

- Egészségügyi asszisztens diploma vagy annak megfelelő végzettség (akár folyamatban)

- Korábbi tapasztalat az fogorvosi területen avagy egészségügyi területen, előnyt jelent

- Kiváló kommunikációs és interakciós készség a páciensekkel és kollégákkal

- Képesség csapatban való munkára és több feladat egyidejű kezelésére

- Pozitív hozzáállás, szakmai etika és figyelem a részletekre

Ajánlatunk:

- Modern munkakörnyezet, a rendelő felszerelve a legújabb technológiákkal

- Szakmai fejlődés

- Versenyképes bércsomag és egyéb juttatások

- Rugalmas munkabeosztás

Ha érdekli az állás és szeretne hozzájárulni kiváló fogorvosi ellátáshoz, kérem, küldje el önéletrajzát és rövid szándéknyilatkozatát az alábbi e-mail címre: pasztaiannamaria_gmail.com

Köszönön érdeklődését

Tisztelettel,

Dr. Pásztai Annamária

RO: Oportunitate de Angajare: Asistent mdicina dentara la cabinetul privat Pasztaident din Oradea

Caut un asistent dentar dedicat și devotat care să se alăture echipei mele din cabineteul private Pasztaident din Oradea. Sunt în căutarea unui coleg atent, precis, devotat, care să contribuie la satisfacția pacienților.

Responsabilități:

- Asistenta medicului dentist în timpul procedurilor stomatologice

- Întreținerea și pregătirea echipamentelor și instrumentelor medicale

- Asigurarea unui mediu sigur și curat în cabinet

- Păstrarea dosarelor pacienților exacte și actualizate

- Comunicarea eficientă și politicoasă cu pacienții

- Achiziționarea de materiale consumabile

Cerințe:

- Diplomă de asistent medical sau echivalent (chiar și în curs de obținere)

- Experiență anterioară în domeniul stomatologiei sau al asistenței medicale, reprezintă un avantaj

- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții și colegii

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan

- Atitudine pozitivă, etică profesională și atenție la detalii.

Oferta noastră:

Mediu de lucru modern, echipat cu cele mai noi tehnologii

Oportunități de dezvoltare profesională

Pachet salarial competitiv și alte beneficii

Program de lucru flexibil

Dacă sunteți interesat de această poziție și doriți să contribuiți la prestarea unei asistențe stomatologice excelente, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail: pasztaiannamaria_gmail.com

Vă mulțumim pentru interesul manifestat.

Cu respect,

Localitate

Chisirid,

Bihor

Bihor, Chisirid
ID: 268200624