Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
Postat 10 noiembrie 2021

Fochist(tehnician abur)

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Cerinte :

  • Școală profesională tehnică/ Liceu tehnic;
  • Autorizație ISCIR pentru abur (constituie un avantaj);
  • Minim 3 ani experiență în domeniu similar;
  • Cunoștințe de bază legate de utilizarea calculatorului (PC);
  • Disponibilitate de a lucra conform programului;
  • Spirit de echipă;
  • Spirit de observație;
  • Programul de lucru este in schimburi 12 cu 24, 12 cu 48.

Responsabilitati :

  • Operare instalații sub presiune (apă caldă, abur tehnologic, instalații de răcire, instalații de încălzire);
  • Operare conform planului de operare/ mentenanță a instalațiilor sub incidența ISCIR (abur tehnologic, apă caldă) conform cerințelor interne și celor legale;
  • Operare conform planului de operare/ mentenanță a instalațiilor de producere și distribuție apă răcită și apă caldă conform cerințelor interne și celor legale;
  • Asigurare mentenanță preventivă și predictivă pentru instalațiile sanitare, instalațiile de încălzire și instalațiile de racire (cazan apă caldă, cazan abur, chiller, turnuri de răcire);

Operare conform planului de operare/ mentenanță instalații de producere și distribuire aer comprimat conform cerințelor interne și celor legale.

Beneficii :

  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Al 13-lea salariu;
  • Tichete de masă (15 lei);
  • Plata dublă a orelor suplimentare și a orelor efectuate în zilele de sărbătoare legală; plata cu spor de 50% a orelor de noapte și a orelor de weekend;
  • Abonament servicii de sănătate;
  • Primă pentru evenimente în familie, conform Contractului Colectiv de Muncă;
  • Decontare costuri achiziție ochelari de vedere.

Pentru detalii suplimentare va rog sa ne apelati telefonic 07******42.

ID: 229194631

Luisa Chitimia-Adecco Resurse Umane

Pe OLX din martie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din