2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 18 aprilie 2024

Fochist - Vernicolor

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Angajam Fochist cu atestat ISCIR (obligatoriu)

SC Vernicolor SA are ca domeniu de activitate decorarea maselor plastice prin cromare si vopsire, injectie mase plastice si asamblare.

Cerinte postului:

-       Studii medii

-       Autorizatie ISCIR Fochist

-       Cunostinte tehnice specifice activitatii de exploatare si intretinere cazane cu abur

-       Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj

 Descrierea responsabilitatilor:

-       Cunosterea functionarii intregii centrale termice si a instalatiilor termice

-       Respecta instructiunile de exploatare a centralei

-       Asigura temperatura necesara pentru utilaje

-       Ingrijeste si raspunde de buna functionare a instalatiilor de incalzire

-       Verifica in permanenta starea de functionare a centralei si a elementelor componente la parametrii corespunzatori

-       Verifica in permanenta functionalitatea corecta a arzatoarelor de la centralele de aer

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv

- Prima de prezenta, 600 lei brut

- Tichete de masa 35 lei/zi

- Spor de noapte si de weekend, 25%

- Abonament medical la clinica privata.

 Program de lucru: 12/24, 12/48

Locatie: Sos. Borsului, nr. 19

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268880754