Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Postat 25 septembrie 2024

Fix Imobiliare angajează agenți imobiliari cu/fără experință

Salariu

4 500 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventComision: Numai comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 37521024

Fix Imobiliare este o agenție imobiliară dedicată oferirii de servicii de calitate în domeniul imobiliar. Cu o echipă de profesioniști pasionați și experimentați, ne străduim să oferim clienților noștri soluții personalizate și eficiente pentru achiziția, vânzarea sau închirierea de proprietăți. Datorită extinderii activităților noastre, suntem în căutarea unui agent imobiliar talentat și ambițios, care să se alăture echipei noastre.

Responsabilități:

- Prospectarea pieței imobiliare și identificarea oportunităților de vânzare și închiriere.

- Consilierea clienților privind achiziția, vânzarea sau închirierea de proprietăți.

- Organizarea și efectuarea de vizionări ale proprietăților.

- Negocierea termenilor de vânzare sau închiriere între părți.

- Menținerea și actualizarea bazei de date cu proprietăți și clienți.

- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și potențiali.

- Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune și pentru îmbunătățirea constantă a serviciilor oferite.

- Participarea activă la campanii de marketing și promovare.

Cerințe:

- Abilități de comunicare și negociere.

- Capacitate de a lucra independent și în echipă.

- Cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office.

- Permis de conducere categoria B.

Oferim:

- Venituri atractive, bazate pe performanță și comisioane motivante.

- Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională.

- Un mediu de lucru dinamic și plăcut.

- Posibilități reale de dezvoltare profesională și personală.

Cum să aplici:

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă în domeniul imobiliar, trimite-ne CV-ul tău.

Fix Imobiliare este angajator care promovează egalitatea de șanse. Mulțumim tuturor candidaților pentru interesul acordat, însă doar cei selectați pentru interviu vor fi contactați.

Alătură-te echipei Fix Imobiliare și contribuie la succesul tău!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259718319