2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bihor
  6. Romana - Oradea
Postat 17 aprilie 2024

Firma piese si accesorii auto angajeaza OPERATOR CALL CENTER

Localizare

Oradea

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto-moto, dorim să ne ȋntregim echipa – ANGAJAM OPERATOR CALL CENTER

Candidatul ideal :

·       -persoana dinamica, cu initiativa, sociabila si cu bune abilitati de comunicare;

·       -atenție distributivă, responsabilitate, seriozitate;

·       -disciplină, corectitudine, atenție la detalii;

·       -cooperare și spirit de echipă;

·       -experienta anterioara nu este obligatorie, dar constituie avantaj;

Descrierea jobului :

·       -prezentarea si promovarea produselor companiei;

·       -zambet si energie pozitiva;

·       -responsabil de oferirea unui serviciu de vanzari premium;

Daca esti interesat de acest loc de munca, te rog sa atasezi un CV ca raspuns la acest anunt.

Vom studia CV-ul şi în cazul în care profilul tău corespunde cerinţelor noastre pentru postul disponibil, te vom contacta pentru stabilirea unui interviu.

Îți dorim mult succes!

Echipa de Recrutare

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269131096