2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Iasi
  6. Contabilitate - Iasi
Postat 07 iunie 2024

Firma de contabilitate angajeaza Contabili

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Birou de contabilitate, suntem în căutarea unui contabil atent la detalii, cu abilități de analiză critică și spirit de inițiativă care să aibă:

  • Experiență în domeniu

  • Experiență de lucru în program Nexus

  • Cunoștințe despre legislația privind sistemul de impozitare;

Descrierea jobului

Volumul de munca se aloca in functie de experienta si capacitatea angajatului.

  • va asigura inregistrarea documentelor contabile lunare,

  • inregistarea tuturor operatiunilor financiar contabile

  • evidenta mijloacelor fixe, a obiectelor de inventar, evidenta furnizorilor si clientilor

  • contabilitatea deconturilor cu personalul,

  • Inregistrarea operatiunilor de casa si banca,

  • va efectua toate operatiunile financiar- contabile inclusiv inchiderile lunare, trimestriale anuale.

  • mentinerea relatiei cu clientii (telefon, email).

BENEFICII

  • Acces la Noutati Legislative prin intermediul portalului nostru

  • Avem portofoliu de clienti din toate domeniile inclusiv la nivel international,

  • Bonuri de masa, prime specifice sarbatorilor,

  • Salariu motivant, corespunzator pregatirii si experientei cu posibilitati de crestere.

  • Mediu de lucru activ;

  • Echipă tânără și implicată;

  • Cursuri de formare profesională.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270615142