2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Constanta
  6. Contabilitate - Constanta
Postat 03 mai 2024

contabil experienta in lucru SAGA

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14628383

Compania Romaudit SRL, o firmă de contabilitate cu o reputație solidă și o prezență pe piață de 22 ani, caută un contabil talentat pentru a se alătura echipei noastre din Constnta.

Responsabilități:

  • Întocmirea și verificarea documentelor contabile în conformitate cu legislația fiscală și contabilă în vigoare

  • Gestionarea jurnalelor contabile și a registrelor financiare

  • Asigurarea conformității cu procedurile contabile interne și externe

  • Colaborarea strânsă cu clienții pentru a oferi asistență contabilă și fiscală de înaltă calitate

Cerințe:

  • Experiență anterioară demonstrată în domeniul contabilității (minim 3 ani)

  • Cunoștințe solide despre legislația fiscală și contabilă din România

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare

  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită

  • Studii în domeniul economic, preferabil specializare în contabilitate

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță

  • Mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională

  • Echipă prietenoasă și colaborativă

Apreciem diversitatea și promovăm egalitatea de șanse în procesul de recrutare.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269538742