2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 01 aprilie 2024

Femeie pentru Curățenie în Apartament Regim Hotelier

Localizare

Brasov

Tip job

Part time

Descriere

Program de Lucru: 4 ore/zi

Salariu: 1400 lei/lună

Căutăm o persoană responsabilă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de femeie pentru curățenie într-un apartament în regim hotelier. Această poziție presupune menținerea curățeniei și a igienei în apartament conform standardelor hoteliere.

Responsabilități:

Curățarea și întreținerea regulată a spațiilor din apartament (dormitor, baie, bucătărie etc.).

Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor conform necesităților.

Asigurarea unui mediu igienic și plăcut pentru oaspeți.

Respectarea standardelor de curățenie și de siguranță stabilite de companie.

Cerințe:Experiență anterioară în domeniul curățeniei este un avantaj.

Abilități bune de organizare și atenție la detalii.

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu termene limită.

Fiabilitate și punctualitate.

Disponibilitate pentru a lucra în programul specificat.

Dacă sunteți interesată să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la menținerea unui mediu plăcut pentru oaspeții noștri, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268365564