2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Bucuresti
  7. Menajere - Sectorul 1
Postat Azi la 12:48

Femeie de serviciu, part-time

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unei femei de serviciu dedicate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu o atitudine pozitivă, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Rolul și responsabilitățile:

  • Curățarea și întreținerea birourilor, grupurilor sanitare, zonelor comune și a altor spații desemnate.

  • Gestionarea stocului de produse de curățenie și efectuarea comenzilor atunci când este necesar.

  • Asigurarea unui mediu de lucru curat și sigur pentru angajați și vizitatori.

  • Colaborarea cu colegii pentru menținerea unui mediu de lucru plăcut și ordonat.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul curățeniei sau într-o poziție similară este un avantaj.

  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

  • Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele locului de muncă.

Program/Salariu:

Part-time: 4 ore/zi, Luni-Vineri 07:00 - 11:00 (se poate si 06:00 - 10:00), Sambata dimineata 06:00 - 08:00 si seara 19:30-21:30

Salariu net 2500 ron/luna. Dupa o luna se adauga bonuri de masa in valoare de 25 ron/zi lucratoare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269286459