2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal curatenie si cameristi - Balotesti
HR Eden
Postat 27 aprilie 2024

Femeie de serviciu - Balotesti, Ilfov - asigurare transport

Localizare

Balotesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 3375331

Descriere

BENEFICII:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Salariul 3.600 lei net

  • Spor de weekend pentru weekendurile lucrate

  • Tichete de masa in format electronic - 30 lei/zi

  • Asigurare medicala dupa perioada de proba

  • Transport decontat

  • Bonusuri in functie de performante

RESPONSABILITATI:

  • Asiguri mentinerea curateniei in unitatile de cazare, birouri si spatiile de lucru, pavilioane, spatiu de joaca

  • Asiguri curatenia si dezinfectarea grupurilor sanitare si aprovizionarea cu materiale de igiena si alte produse necesare

  • Asiguri colectarea deseurilor si depozitarea selectiva a acestora in spatiile special amenajate

  • Vei efectua si alte activitati care tin de ordinea si curatenia spatiilor aflate in folosinta societatii

CERINTELE POSTULUI:

  • Serioasa, responsabila

  • Indemanatica, cu viteza de reactie si spirit de observatie

  • Capacitate de adaptare si de orientare in spatiu, de lucru individual si in echipa

Activitatea se desfasoara intr-un parc de aventura.

Localitate

Balotesti,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Balotesti
ID: 235361891