Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical - Valcea
  5. Personal medical - Bunesti
Postat 04 septembrie 2022

Farmacie Veterinara angajează Medic Veterinar BUNESTI VALCEA

  • 2 000 - 3 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bunesti, Valcea

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Recrutare la distanta

  • Program flexibil

  • Posibilitatea de lucru la distanta

  • Numarul de posturi disponibile: 2

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Munca in schimburi

  • Program si in weekend

Descriere

Suntem in căutare de absolvenți al Facultății de Medicina Veterinara cu sau fără experiența într-un cabinet veterinar, clinica veterinara sau farmacie veterinara.

  • Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, cu abilitați de comunicare, flexibilitate si aspect profesional.
  • Program de lucru: 7h/zi de luni pana vineri si week-end-uri lucrate alternativ (total 164h/luna).
  • 2 weekenduri/luna (sâmbătă 10-17, duminică 10-15)
  • Spirit de inițiativa, convingător si devotat muncii in echipa.
  • Cunoștințe de lucru despre produsele farmaceutice, pet shop si fitofarmacie.
  • Cunoștințe pentru a lucrul cu PC-ul.
  • Medicul veterinar va fi responsabil pe o tura in Farmacia Veterinara.
  • BUNESTI, Vâlcea la 30 minute de Râmnicu, Vâlcea.

Responsabilități:

  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Comercializarea produselor de uz veterinar, a hranei si accesoriilor pentru animalele de companie.
  • Recepționarea, depozitarea si poziționarea produselor pe raft.
  • Asistarea si consilierea clienților.
  • Gestionarea stocurilor, inventarierea periodica a produselor si supravegherea termenelor de valabilitate.
  • Sociabil si comunicativ.
  • Stabilește necesarul de medicamente, accesorii si consumabile in farmacia veterinara.
  • Completarea registrelor necesare activității.

Beneficii:

  • Salariu atractiv cu posibilitate de creștere, plătit întotdeauna la timp, forme de angajare legale din prima zi.
  • Bonusuri si prime sărbători.
  • Team building in fiecare an.
  • Reduceri la produse si servicii 15%.
  • Lucrul într-o echipa tânără.
  • Mediu de lucru civilizat, echipa cu oameni ce își respecta colegii si clienții si sunt întotdeauna dispuși sa te ajute.
  • Opiniile fiecărui membru al echipei sunt luate in calcul.
  • Contract de munca pentru 8h/zi.
  • Facilitarea / asigurarea de training-uri pentru acumularea de experiența in domeniul medical veterinar.

Descrierea companiei:

Pasiunea, dedicarea si respectul pentru viată sunt doar câteva din calitățile pe care le stăpânim si care ne motivează sa fim in top. Medicii noștri specialiști, aparatura medicala de ultima generație pe care o deținem împreuna cu dedicarea si profesionalismul cu care abordam fiecare situație ne recomanda printre farmaciile si clinicile veterinare de top din Romania.

Cei peste 9 ani de experiența in domeniul veterinar au reprezentat o îmbunătățire continua a serviciilor oferite si ne-au consolidat cunoștințele in acest domeniu.

Suntem o echipa tânără si dinamica care prin profesionalism, amabilitatea si promptitudine am reușit sa dezvoltam aceasta companie.

Daca ești medic veterinar si ești dispus sa te alături echipei Mobile Vet, te așteptam cu brațele deschise in noua noastră locație din Galicea, Vâlcea.

In portofoliu nostru veți găsi: clinica veterinara non-stop, servicii veterinare la domiciliu, ambulanta veterinara non-stop, consultații, tratamente, terapie intensiva, analize medicale veterinare, intervenții chirurgicale, internări, ecografii, EKG, radiologie full digitala, vaccinări, deparazitări, implantare microcipuri si înregistrare RECS, eliberare pașaport UE, farmacie veterinara non-stop, pet taxi, cosmetica veterinara, taxi animale, pet shop etc.

ID: 243323802

Razvan Gheoca

Member Since februarie 2015
Activ pe 28 septembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din