2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Exploratori ai Diversității: Căutăm Talente Multiculturale!

Salariu

3 300 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 8CUI / CIF: RO29573243

Descriere

Exploratori ai Diversității!

Bună ziua! Suntem în căutarea unor spirite curioase și aventuroase pentru a se alătura echipei noastre într-o călătorie captivantă prin diversitatea culturală și profesională. Dacă ești tânăr și îți dorești o experiență palpitantă, te invităm să aplici!

Responsabilități pentru postul de barman/ă:

  • Mixarea și servirea băuturilor în conformitate cu standardele noastre de calitate

  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru

  • Interacțiunea plăcută și eficientă cu clienții pentru a le oferi o experiență de neuitat

Responsabilități pentru postul de ospătar/ă:

  • Primirea clienților și asigurarea serviciului prompt și atent

  • Prezentarea meniului și oferirea de recomandări clienților

  • Îndeplinirea cerințelor speciale ale clienților și rezolvarea problemelor în mod profesionist

Alătură-te echipei noastre și vei avea parte de oportunități de creștere personală și profesională într-un mediu prietenos și multicultural. Salariu competitiv și beneficii atractive sunt doar câteva dintre avantajele pe care le vei experimenta. Aplică acum și fii parte din schimbarea în materie de angajare și comunicare multiculturală!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269176214