2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dolj
  6. Reprezentanti vanzari - Craiova
Postat 20 mai 2024

Expert Imobiliar - Craiova

Localizare

Craiova

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: AbsolventComision: Numai comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4

Esti entuziast si remarcabil? Util și prezent? Tânăr și deștept?.. ah, aproape am uitat: de asemenea, prezentabil?

Ne dorim alături de noi parteneri de afaceri, persoane dinamice și determinate care își doresc profesionalism și performanță de la cariera lor în domeniul imobiliar! Îți oferim oportunitatea de a îți crea o carieră de succes în domeniul imobiliar, de a crește și a îți dezvolta propriul business.

Îți propunem un mediu de business flexibil și performant. Multe zâmbete și emoții. Câștiguri frumoase și responsabilitate. Training și suport permanent. Fie că ești la început de drum în domeniul imobiliar sau vrei să îți duci business-ul la următorul nivel, te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

La Keller Williams totul este despre tine! Suntem aici să facilităm creșterea afacerii tale prin modele și sisteme dovedite. Îți punem lа dispozițiе o oportunitatе cаre poаtе să facă o difеrență în cаștigurilе tаlе, în dеzvoltаreа tа și în viitorul tău. Avem cel mai bun sistem de comisionare (de 60% sau 90% conform titulaturii de capper) și de venit pasiv. Pentru candidatul ideal această poziție nu este un job, ci o oportunitate de a dezvolta un business in domeniul imobiliar! Contactеаză-ne аstăzi pеntru a stabili când putem începe colaborarea!

Descrierea companiei

Keller Williams este cea mai mare companie imobiliară din lume, având în prezent peste 1.050 de birouri la nivel mondial și peste 200 000 de agenți. Este cunoscută ca fiind cea mai inovativă companie, investind constant în tehnologie, fiind o companie construită de agenți pentru agenți. Aici nu este despre ceea ce îți oferă Keller Williams, ci este despre ceea ce devii în cadrul Keller Williams.

Misiunea noastră:

Să construim cariere ce merită avute, afaceri ce merită deținute, vieți ce merită trăite, experiențe ce merită oferite și moșteniri ce merită să fie lăsate!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270498246