2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Craiova
Postat 24 aprilie 2024

Expeditor Transport International

Localizare

Craiova

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Angajam Expeditor International - Dep. Rutier -Birou Craiova

Vino sa te alaturi echipei noastre din cadrul companiei SLS Cargo SRL.

Ai sansa de a-ti putea forma o cariera solida in domeniul transporturilor.

Suntem o echipa tanara, cu simt creativ foarte bine dezvoltat.

Candidatul ideal:

- cunostinte de limba engleza constitue avantaj

- perseverent, organizat, si capabil sa-si organizeze munca si prioritatile

- capacitatea de a lucra in echipa

- cunostinte de operare pe calculator (MS Office, MS Outlook etc.)

Descrierea jobului:

- identifica solutiile optime de transport

- negociaza termenii transportului

- intocmeste oferte de transport

- organizeaza diferite tipuri de transporturi(complete si/sau grupaje)

- urmareste si transmite statusul acestora

Daca te regasesti in cele de mai sus, asteptam CV-ul tau.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 265539741