2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Cluj
  6. Operatori masini - Cheia
Alexandru David
Postat 06 mai 2024

Excavatoristi si Operatori foreza in Cariera de Gips din Cheia - Cluj

Localizare

Cheia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 7

Cautam coleg/a pentru ocuparea postului de Escavatorist / Operator foreza in cadrul Carierei de Gips din Localitatea Cheia – Cluj.

Responsabilitatile postului de excavatorist :

  • Excavarea și încărcarea rocilor în camioane;
  • Selectarea rocii pentru încărcare în funcție de instrucțiunile primite;
  • Mentenanța preventiva a utilajului.

Responsabilitatile postului de operator foreza :

  • Marcarea pe berma de lucru a punctelor în care vor fi executate găurile de foreză în conformitate cu rețeaua stabilită de către departamentul producție;
  • Efectuarea mentenanței autonome a forezei (ceck list, curățenie, gresare, completare lichide, etc);
  • Supravegherea parametrilor de funcționare ai forezei;
  • Colectarea/transportarea la laboratorul din carieră în vederea analizării calității a detritus-ului rezultat din executarea fiecărei găuri în conformitate cu procedura.

Ce trebuie sa sti? / Cerintele postului:

Candidatul pe care il cautam:

  • Este absolvent a minim 10 clase;
  • Este disponibil pentru munca in schimburi;
  • Experiență minim 2 ani de lucru cu excavatorul/ foreza;
  • Experiență anterioară de muncă în cariere de exploatare
  • Abilități tehnice de bază în exploatarea si mentenanta utilajului.

Ce iti oferim?

Pachet salarial atractiv incluzand:

OFERTA NOASTRA:

Pachetul nostru salarial contine:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri de performanță;
  • Prima de vacanță;
  • Prima de Sărbători (Paste și Crăciun);
  • Asigurare medicală și de viață;
  • Cursuri de specialitate.

Daca esti interesat, trimite un CV pe adresa de e-mail din anunt. Iar daca vrei sa ne auzim, gasesti numarul de telefon tot in anunt.

Localitate

Cheia,

Cluj

Cluj, Cheia
ID: 236338009