2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Bucuresti - Ilfov
  5. Evenimente si divertisment - Bucuresti
  6. Evenimente si divertisment - Sectorul 6
Postat 01 mai 2024

Events Planner Jr - Organizare Evenimente

Salariu

800 - 1 200 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 32128882

Descriere

Cautam coleg nou pentru pozitia de: EVENTS PLANNER

Descrierea postului:

Oferta de angajare in cadrul companiei Avangarde Events pentru pozitia de Event Planner

  • Responsabilitati: elaborare oferte servicii organizare evenimente

  • event management

  • mentinerea relatiei cu furnizorii de produse / servicii

  • mentinerea relatiei cu clientul si adaptarea la necesitatile acestuia

  • bugetare eveniment

Cerinte:

  • capacitate de organizare flexibilitate si adaptabilitate

  • capacitate de lucru in echipa

  • experienta in domeniul organizarii de evenimente corporate /turism/ marketing - reprezinta un avantaj

  • cunostinte de limba engleza - nivel mediu cunoasterea pietei turistice interne si internationale reprezinta un avantaj

  • studii superioare

Beneficii Oferite:

Se ofera salariu motivant si posibilitatea dezvoltarii profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.

  • Posibilitati de promovare in cadrul firmei

  • Descrierea companiei:

  • Avangarde Business Events este o companie privata, specializata in furnizarea de servicii de

  • organizare evenimente – Conferinte / congrese / simpozioane / seminarii;

  • Sesiuni de instruire / training-uri/ workshop-uri;

  • Lansari de produse / servicii;

  • Gale si festivitati specifice;

  • Petreceri tematice;

  • Teambuilding; Vizite de lucru / vizite de studiu;

  • Campanii de promovare;

  • Targuri / expozitii;

  • Ziua portilor deschise;

  • Business meetings;

  • Evenimente sociale / CSR;

  • Alte tipuri de evenimente;

Pentru mai multe detalii accesati: www.avangarde-events.ro

Pentru a programa un inverviu, ne poti trimite CV la adresa: hr[at]avangarde-events.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 248410565