2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Giurgiu
  6. Manipulatori marfa - Bolintin-Deal
Postat 05 aprilie 2024

Eurofittings - Angajam picker depozit, venituri 3600 lei

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Descriere post:

Picker / lucrator depozit / manipulant; 3000 lei salariul + 600 bonuri de masa

Locatie:

Bolentin-Deal, km 23 pe autostrada A1, centrul logistic;

Candidatul ideal:

Are cazierul curat;

Meticulos si responsabil, atent la detalii;

Dinamic, cu initiativa, bun lucrator in echipa;

Responsabilități:

Receptia, verificarea si ambalarea marfurilor din domeniul instalatiilor termice, in general;

Sortarea, scanarea si gestionarea produselor;

Aranjarea marfurilor in depozit, pe rafturi si zonele special amenajate;

Pregatirea comenzilor cerute in mod curent de clientii companiei;

Cerințe:

Minim 8 clase;

Rapiditate în acțiuni;

Persoană serioasă, determinată, responsabilă, punctuală şi atentă la detalii;

Rezistentă la efort fizic.

Ce oferim:

Contract pe perioadă nedeterminată;

Venit lunar net: 3600 lei format din salariu fix 3000 lei si 600 lei bonuri de masa.

Alte beneficii: abonament sanatate

Transport decontat ;

Program de lucru: 09:00 - 18:00 (8 ore munca + 1 ora pauza de masa), de luni pana vineri, cu o sambata lucrata lunar.

21 zile de concediu;

Mediu de lucru placut cu deschidere catre angajati.

Pentru informatii suplimentare tel. 07******99

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 265578796