2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Dolj
  6. Altele - Craiova
Postat Azi la 08:56

Eurodinamic SRL angajaza contabil

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO16023680

SC EURODINAMIC SRL principalul distribuitor de motoutilaje din zona de sud a tarii angajaza ECONOMIST(CONTABIL) .

Ce cerem ?

  • absolvent al unei facultatii cu profil economic

  • disponibilitate pentru program full time ( program de lucru de luni pana vineri 9-17)

  • seriozitate si organizare

  • cunoasterea "programului Petrescu" reprezinta un avantaj

  • Abilitatile in Microsoft Office resprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • verifica si prelucreaza  documentele contabile (ex. facturi furnizori, chitante, extrase de cont, registru de casa, facturi clienti )

  •  verifica  registrele contabile (ex. registrului casa, jurnale cumparari si vanzari, jurnal de banca);

  • verifica corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza

  • elaboreaza rapoarte interne catre persoanele relevante (ex. management);

Ce oferim ?

  • Salariu fix + tichete de masa

  • Lucrul intr-un mediu profesionist

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Postul este disponibil pentru orasul Craiova ( birou centrul vechi )

Daca esti o persoana dinamica si serioasa si vrei sa te dezvolti personal asteptam cv-ul tau pe adresa noastra de email sau direct in aplicatia OLX.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 250650664