2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Brasov
  5. IT - Telecomunicatii - Brasov
Postat 15 aprilie 2024

Euro Paper srl - Angajeaza operator CENTRU DE COPIERE

Salariu

2 900 - 5 000 lei

Localizare

Brasov

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO14272510

 Euro Paper srl - Angajeaza operator centru de Copiere & Printare pentru punctul de lucru Calea Bucuresti nr 53. Cautam o persoana muncitoare, responsabila si care sa stie sa interactioneze cu clientii.

Experienta in domeniu constituie un avantaj, DAR NU ESTE OBLIGATORIE

  • Dorinta de a invata;

  • Creativitate;

  • Receptivitate, atenție distributivă.

Responsabilitati:

  • Executarea de copii xerox & printuri digitale pe imprimante (carti de vizita, flyere, brosuri, mape, cataloage, afise);

  • Executarea lucrarilor pe alte medii de printare ;

  • Verificarea machetei grafice - sursa (CD, e-mail, print martor);

  • Stabilirea exacta a detaliilor fisierelor ce urmeaza a fi printate (tiraj, dimensiune, culori);

  • Verificarea constanta a stocurilor de hartie existente in departamentul de print digital;

  • Verificarea lucrarilor incepand de la faza de pregatire pana la livrarea acestora la client;

  • Mentinerea unei bune colaborari cu celelalte departamentele din cadrul companie;

  • Respectarea termenelor propuse de clienti;

  • Livrarea catre clienti a materialele tipografice comandate.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Stabilitate si oportunitati de crestere;

  • Tichete de masa;

  • Bonusuri.

Salariul va fi negociat in functie dе nivelul dе experienta si poate creste progresiv in functie dе performantele angajatului.

Cv-urile se pot trimite atasat pe olx sau WhatsApp: 07******28

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 244179957