2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Dolj
  6. Personal necalificat - Craiova
ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES - RESURSE UMANE
Postat 23 iunie 2024

ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES angajeaza Lucratori in Depozit

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilitati:

  • Participarea activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitele fabricii

  • Receptia marfurilor, cantitativa si calitativa

  • Manipularea marfii in depozitele fabricii si organizarea spatiilor de depozitare

  • Manevrarea echipamentelor ( carucioare, transpalete, rampe, scannere, tablete, cantare, etc.)

  • Participarea la inventarul zilnic, lunar si annual al stocurilor

  • Efectueaza transferurile de produs finit din productie in deposit

  • Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi

  • Efectueaza si pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca

Cerinte:

  • Lucru in echipa

  • Seriozitate si implicare

  • Persoana atenta la detalii

Oferim:

·         Salariu motivant ;

·         Bonus de performanta lunar

·         Tichete de masa in valoare de 35 RON/zi lucrata ;

·         Spor de noapte/weekend/ore suplimentare ;

·         Masa GRATUIT la cantina fabricii ;

·         Transport  gratuit din Craiova

·         Prima de Craciun si Paste

·         Cota lunara cu produse ETI.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270793006