2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Postat 14 mai 2024

Ești în căutarea unei oportunități de carieră în vânzări?

Salariu

600 - 1 200 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip job

Part time

Comision: Bază și comisionMobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 7CUI / CIF: 47508820

Ești pasionat de interacțiunea cu oamenii și ai abilități excelente de comunicare?

Ei bine, noi suntem în căutarea ta!

Responsabilitățile tale

Promovezi și vinzi produsele noastre printr-o interacțiune directă și plină de energie cu clienții.

Identifici și dezvolți noi oportunități de vânzare prin construirea și menținerea relațiilor cu clienții noștri.

Cerințele tale

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a atinge obiectivele de vânzare.

Flexibilitate și adaptabilitate într-un mediu dinamic.

Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.

Permis de conducere categoria B.

Ce oferim

Un pachet salarial atractiv, inclusiv comisioane și bonusuri pentru performanțe.

Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dezvoltare personală și profesională susținută.

Șansa de a face parte dintr-o companie cu o reputație solidă în domeniul vânzărilor directe.

Dacă ești pregătit să îți începi sau să îți continui cariera în vânzări și să te alături unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tău! Te așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 267590393