2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Prahova
  6. Manipulatori marfa - Ploiesti
Postat 11 iunie 2024

Ești activ și organizat?Căutăm colegi pentru echipa noastră de depozit

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 23944830

**Descrierea Jobului:** Ne extindem echipa și căutăm persoane energice și organizate care să ni se alăture în rolul de Coleg în Depozit! Dacă îți place să lucrezi într-un mediu activ și să fii parte dintr-o echipă dinamică, te așteptăm cu brațele deschise! **Ce vei face:** - Vei ajuta la primirea și verificarea mărfurilor. - Vei organiza și stoca produsele în depozit. - Vei pregăti comenzile pentru livrare și vei asigura corectitudinea acestora. - Vei folosi echipamente de manipulare (transpalete, stivuitoare) pentru a muta produsele. - Vei menține ordinea și curățenia în depozit. - Vei participa la inventare și vei ajuta la menținerea evidenței stocurilor. **Ce îți oferim:** - **Salariu competitiv**. - **Tichete de masă** pentru fiecare zi lucrată. - **Program de lucru stabil**. - **Posibilități de avansare** în cadrul companiei. - **Un mediu de lucru plăcut** și o echipă prietenoasă. - **Training la locul de muncă** pentru a te dezvolta profesional. **Ce căutăm:** - Persoane organizate și atente la detalii. - Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid. - Capacitatea de a manipula greutăți și de a folosi echipamente de ridicat (transpalete, stivuitoare). - Experiența anterioară în depozit sau logistică este un plus, dar nu obligatorie - te învățăm noi! **Despre compania noastră:** Suntem o companie în creștere rapidă, dedicată să ofere produse de calitate clienților noștri. Apreciem fiecare membru al echipei noastre și ne străduim să creăm un mediu de lucru pozitiv și motivant. Alătură-te nouă și contribuie la succesul nostru! **Cum să aplici:** Trimite-ne CV-ul tău pentru mai multe informații. Așteptăm să te cunoaștem!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270486799